Dil Seçiniz
WhatsApp

Sık Sorulan Sorular

Tüm ürünlerimiz, temsiciliğini yaptığımız yabancı firmaların üretim tesislerinde yapılmaktadır. Fakat zaman zaman bu firmalar için veya yurtdışından gelebilecek talepler doğrultusunda çalıştığımız yerli üreticiler ile de çalışmaktayız. Bu knudaki ihtiyaçlarınızda birlikte çaışmak isteriz.

Doğrudan yurtiçi satınalma olarak alabileceğiniz şekilde kapınıza teslim edebileceğimiz gibi, bütün süreci kendi nakliyeciniz ve ithalat departmannız ile yürütmenize de destek verebiliriz. Müşterilerimiz yatırım-teşvik veya ithalat yoğunluklarına göre kendileri karar veriryor.

Makina ve ürün teslimatı sırasında yurtdışından gelen uzman teknisyenler ile ekibinize ayrıntılı bir eğitim ve dokümanlar verilmekte. Bu sayede ekibiniz karşılaşılan sorunları kendi başına çözebilmekte. Modem vs ile uzaktan makinaya bağlanıp destek verilebilmekte ve acil durumda yurtdışından teknisyen gelebilmektedir. Bunun dışında, belli aralıklarla bakım ve kapsamlı yedek parça montajlarında uzman teknsiyenlerimizden supervizör olarak destek almanızı tavsiye ediyoruz. Bu sayede hem ekibinizin bilgilerini tazelemiş, hem de makinanzın ömrünü uzatmış oluyorsunuz.

Teslim süresi Yurtdışındaki partnerlerimiz bazı sarf malzemelerini stoklarında bulundurmakta.

Yurtdışındaki partnerlerimiz bazı sarf malzemelerini stoklarında bulundurmakta,