Dil Seçiniz
WhatsApp

Hakkımızda

Hakkımızda

1978'den beri uluslararası arenada kabul görmüş Avupalı partnerlerimizin teknolojik çözümlerini endüstrimizin farklı sektörleriyle ortak bir paydada buluşturuyor ve teknolojik transferler ile ülke sanayimize katkıda bulunmaya gayret ediyoruz. Kısmen 100 yıllık köklü Avupalı partnerlerimizin sanayi geçmişlerinin ve mühendislik tecrübelerinin de ülkemize de öncü olmasını diliyoruz.

 

Mühendis gözüyle müşterilerimizin daha verimli bir üretimle rekabet güçlerini arttırmaya, çalışma koşullarını iyileştirmeye çalışırken, işin özünün ekolojik sistemimizin doğasından geldiğini de hiç bir zaman unutmuyoruz.

 

Müşterilerimizden gelen talepleri, yurt dışındaki partnerlerimizle değerlendirip, teknik çözümümüzü optimum ticari şartlarla sunuyoruz. Proje sürecinde yerli ve yabancı partnerlerimizin desteği ile  kurulum, montaj, servis hizmeti verebiliyoruz. Lojistik ve gümrükleme konusunda tecrübeli ekibimizle karmaşık ithalat süreçlerinde müşterilerimizin yükünü hafifletebiliyoruz.

 

1978’de SOMM Sanayi ve Ticaret  Yük.Müh. Polat Özalp olarak başlayıp, 2001’den beri ÖZALP Mühendislik ve Makina Dış Tic. San. Ltd.Şti. olarak devam etmekte olan faaliyetlerimizle her zaman yanınızdayız.